• Strony WWW

  • Hosting

  • Domeny

  • Reklama

  • Serwis

PROJEKT K99

Kompleksowe Wsparcie WWW

O PROJEKCIE

     Projekt K99 powstał dzięki wsparciu Akademickiego Inkubatora Przedsiębiorczości przy Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu. Za zadanie ma dostarczać firmom kompleksowe wsparcie z zakresu budowy i obsługi stron WWW. Mając na uwadze rosnące potrzeby rynku na tego typu usługi, stworzyliśmy firmę która obsługuje klientów z całego kraju. Dzięki wsparciu AIP posiadamy bardzo atrakcyjną ofertę cenową. Na wszystkie usługi wystawiamy faktury VAT

     Ważnym elementem naszej oferty jest ujednolicenie tematu stron internetowych. Nie ma potrzeby wyszukiwania odpowiedniego systemu CMS dla funkcjonowania Państwa strony. Nie musicie wybierać pomiędzy bardzo obszerną i różnorodną ofertą hostingową wielu firm dostępnych na rynku. Temat wyboru odpowiedniego CMS'a a także serwera jest dosyć trudny, ze względu na rosnące ataki hakerów. Bardzo wiele stron jest zawirusowanych, co negatywnie wpływa na ich funkcjonowanie. Nieodpowiednio dobrany CMS lub hosting mogą przysporzyć sporo problemów. Dodatkowo dajemy Państwu możliwość zakupienia u nas domeny lub skorzystania z opcji bezpłatnej subdomeny. Można u nas wykonać profesjonalne sesje fotograficzne biurowca, fabryki, produktów, itp. W ostatnim czasie bardzo modne stały się spoty reklamowe. Oferujemy profesjonalny montaż w systemie ADOBE. Pracujemy na zaawansowanym sprzęcie 3CCD typowo przeznaczonym do produkcji filmowych. Wszystko to aby uatrakcyjnić wygląd Państwa witryny.

     Wykonanie dobrze funkcjonującej strony to dopiero połowa drogi do sukcesu. Kolejnym elementem funkcjonowania biznesu w sieci jest odpowiednia pozycja Państwa strony w wyszukiwarkach internetowych. Nasza współpraca nie musi kończyć się w chwili skończenia prac nad witryną. Oferujemy zaawansowane metody pozycjonowania. Wspieramy reklamę poprzez sprawdzone media. Tworzymy konta na portalach społecznościowych, a także integrujemy je z Państwa stroną WWW. Dodajemy strony do katalogów internetowych. 

     Odwirusowanie strony jeszcze kilka lat temu brzmiało dość niewiarygodnie. Obecnie dostajemy coraz więcej sygnałów o zawirusowaniu serwera, wysyłaniu spamu, atakach ddos, itp. Dla przeciętnego użytkownika naprawienie ww. problemów może stanowić spore wyzwanie. Tym bardziej, że nie posiada dostępu do serwera z odpowiedniego poziomu. Dobrym rozwiązaniem, jest skorzystanie z naszej oferty webmastera, który to na bieżąco wykonuje aktualizacje strony. 

     Wszystkich Państwa, którzy poszukują kompleksowego wsparcia WWW, zapraszamy do współpracy!!!